Calendar

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
 << < > >>
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Who's Online?

Member: 0
Visitor: 1

Announce

rss Syndication

Links

  Sep122014

  07:14:19

  Łatwe mnożenie pieniędzy

  Oszczędności trzeba zawsze szukać, bo różne są koleje losu i nigdy nie wiadomo co nas spotka w życiu i jakie kłopoty finansowe można mieć. Zawsze warto mieć odłożonych trochę pieniędzy, tak na czarną godzinę, by nagle nie zostać z niczym. Można oszczędzać pieniądze na kilka sposobów, ale najbezpieczniej jest ulokowanie swoich oszczędności w banku, na konkretnej lokacie bankowe. Ostatnio najpopularniejsze oferty na ulicafinansowa.pl. Jest bardzo dużo lokat bankowych, każdy bank ma w tej kwestii jakieś propozycje, dlatego warto zapoznać się z najbardziej popularnymi ofertami w tej kwestii.

  Lokata progresywna

  Ogromną popularnością cieszy się obecnie lokata progresywna, bo przynosi spore zyski i ma dogodne dla klienta warunki. Na lokacie progresywnej oprocentowanie rośnie wraz z trwaniem lokaty. Na początku ma ono niską stawkę, ale co kwartał, bądź co kilka miesięcy jest ono podnoszone, co jest bardzo korzystne, zważywszy na to, że na lokacie w ten sposób pojawia się coraz większa suma pieniędzy i to ona jest oprocentowywana w większym zakresie. Pieniądze na lokacie progresywnej są zazwyczaj zamrożone i zakłada się ją na okres powyżej jednego roku, więc należy do lokat długoterminowych. Jest to jedna z najciekawszych obecnie propozycji lokat bankowych.

  Lokata rentierska

  Niektóre osoby zakładają lokatę, bo chcą oszczędzić na czarną godzinę, są też osoby, dla których lokaty są sposobem na życie. Lokata rentierska zapewnia jest skierowana dla osób, które posiadają znaczne sumy pieniędzy, które nie są im w danym momencie potrzebne. Mogą oni je ulokować na takiej lokacie, gdzie zostaną one zamrożone, ale klient będzie miał stale do dyspozycji odsetki, które ta lokata będzie wytwarzać. Odsetki te będą przelewane na rachunek bieżący klienta, co dla niego będzie sporym udogodnieniem.

  Lokata nocna
  Chyba największą popularnością, cieszy się lokata nocna czy inaczej zwana jednodniową. Lokata ta ma charakter odnawialny, dlatego każdego dnia jest na nowo wznawiana, tak długo, jak zostało to zapisane w umowie. Lokata jednodniowa pozwala na korzystanie ze środków zgromadzonych na lokacie w ciągu dnia, a w nocy pieniądze te są zablokowane, gdyż są podwyższane o oprocentowanie. To jedna z najbardziej wygodnych lokat, dostępnych obecnie w ofercie banków.

  Permanent link to full entry

  http://mojepieniadze.sosblogs.com/The-first-blog-b1/atwe-mnoenie-pieniedzy-b1-p10.htm

  Comments

  No Comment for this post yet...


  Leave a comment

  New feedback status: Published

  Your URL will be displayed.


  Please enter the code written in the picture.


  Comment text

  Options
     (Set cookies for name, e-mail and url)