Calendar

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
 << < > >>
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Who's Online?

Member: 0
Visitor: 1

Announce

rss Syndication

Links

  Sep262014

  Klarowne sytuacje.

  Inwestowanie przyjmuje bardzo wiele opcji które nas niekiedy zaskakują. W dużej mierze nasze możliwości jakie dzięki temu zyskujemy są warte tego całego ryzyka. A to dlatego że ono jest wręcz popisane w te wszystkie sytuacji które nam się przytrafiają. Ta


  Admin · 281 views · 0 comments
  Sep122014

  Łatwe mnożenie pieniędzy

  Oszczędności trzeba zawsze szukać, bo różne są koleje losu i nigdy nie wiadomo co nas spotka w życiu i jakie kłopoty finansowe można mieć. Zawsze warto mieć odłożonych trochę pieniędzy, tak na czarną godzinę, by nagle nie zostać z niczym. Można oszczędzać pieniądze na kilka sposobów, ale najbezpieczniej jest ulokowanie swoich oszczędności w banku, na konkretnej lokacie bankowe. Ostatnio najpopularniejsze oferty na ulicafinansowa.pl. Jest bardzo dużo lokat bankowych, każdy bank ma w tej kwestii jakieś propozycje, dlatego warto zapoznać się z najbardziej popularnymi ofertami w tej kwestii.

  Lokata progresywna

  Ogromną popularnością cieszy się obecnie lokata progresywna, bo przynosi spore zyski i ma dogodne dla klienta warunki. Na lokacie progresywnej oprocentowanie rośnie wraz z trwaniem lokaty. Na początku ma ono niską stawkę, ale co kwartał, bądź co kilka miesięcy jest ono podnoszone, co jest bardzo korzystne, zważywszy na to, że na lokacie w ten sposób pojawia się coraz większa suma pieniędzy i to ona jest oprocentowywana w większym zakresie. Pieniądze na lokacie progresywnej są zazwyczaj zamrożone i zakłada się ją na okres powyżej jednego roku, więc należy do lokat długoterminowych. Jest to jedna z najciekawszych obecnie propozycji lokat bankowych.

  Lokata rentierska

  Niektóre osoby zakładają lokatę, bo chcą oszczędzić na czarną godzinę, są też osoby, dla których lokaty są sposobem na życie. Lokata rentierska zapewnia jest skierowana dla osób, które posiadają znaczne sumy pieniędzy, które nie są im w danym momencie potrzebne. Mogą oni je ulokować na takiej lokacie, gdzie zostaną one zamrożone, ale klient będzie miał stale do dyspozycji odsetki, które ta lokata będzie wytwarzać. Odsetki te będą przelewane na rachunek bieżący klienta, co dla niego będzie sporym udogodnieniem.

  Lokata nocna
  Chyba największą popularnością, cieszy się lokata nocna czy inaczej zwana jednodniową. Lokata ta ma charakter odnawialny, dlatego każdego dnia jest na nowo wznawiana, tak długo, jak zostało to zapisane w umowie. Lokata jednodniowa pozwala na korzystanie ze środków zgromadzonych na lokacie w ciągu dnia, a w nocy pieniądze te są zablokowane, gdyż są podwyższane o oprocentowanie. To jedna z najbardziej wygodnych lokat, dostępnych obecnie w ofercie banków.

  Admin · 618 views · 0 comments
  Aug262014

  W jaki sposób pomnożyć swoje kapitały?

  Gdy dysponujemy jakakolwiek nadwyżkę wolnych zasobów, których chwilowo nie potrzebujemy wydawać, więc warto je odpowiednio ulokować. Bezspornie, można pieniądze przechowywać w domu, w skarbonce, czy w słynnej skarpetce. Ale wtenczas ich potencjał nie pozostanie w pełni spożytkowany. Więc rzeczywiście warto poszukać optymalnego sposobu inwestowania. Trzeba jednak wspominać o tym, że prócz zarobku jest dodatkowo niebezpieczeństwo, jakie może powodować utratę środków w razie niepowodzenia. Ale dla przeróżnych sposobów inwestowania jest ono inne i generalnie można rzec, że im wyższy możliwy do uzyskania zarobek, tym większe zagrożenie inwestycji. Do inwestycji z opcją osiągnięcia dużego przychodu oraz ogromnego zagrożenia zaklasyfikować można nawet inwestowanie na giełdzie papierów wartościowych, a do inwestycji o znikomym zagrożeniu, natomiast również słabszych dochodach zaliczyć można lokaty bankowe, czy podobnie obligacje skarbu państwa.

  Jeśli chodzi o inwestowanie na giełdzie papierów wartościowych, to trzeba mieć jakąś znajomość na temat inwestowania, a także informować się w sytuacji rynkowej, by wiedzieć w co naprawdę warto zainwestować. Można też skorzystać z usług pośrednictwa maklerskiego. Nawet jednak to nie przynosi zupełnej obietnicy zysku, gdyż sytuacja na rynku może względnie szybko się zmieniać. Niemniej znajomość elementarnych zasad także doświadczenie i łatwe orientowanie się w sytuacji rynkowej z pewnością pomoże w słusznych decyzjach dodatkowo zminimalizowaniu ryzyka. Wynik potrafi być rzeczywiście spory, jeśli umiejętnie ulokuje się swoje kapitały.

  Chociaż tak znaczące zagrożenie nie wszystkim pasuje, bo nie chcą oni stracić osobistych trudno uzyskanych środków. Dla nich z stanowczością nader adekwatna forma inwestowania będą Obligacje Skarbu Państwa, czy również lokaty bankowe. Jeżeli chodzi o pierwsze spośród nich to polegają one na wykupywaniu z państwa rozprowadzanych poprzez nie dokumentów wartościowych, natomiast państwo korzysta z tak zdobytych środków dobrze je inwestując. Natomiast po jakimś czasie, nadchodzi okres zapadalności obligacji i państwo musi wypłacić nabywcy obligacje równowartość kwoty danej za obligacje oraz odsetek. Jest to rodzaj inwestowania nadzwyczaj wiarygodny, albowiem bankructwo i upadłość państwa choć osiągalne jest przecież nadzwyczaj mało realistyczne.

  Następnym rodzajem bezpiecznego inwestowania są nadmienione poprzednio lokaty bankowe. W rzeczonym przypadku swoje środki powierza się bankowi, natomiast ten korzystnie je inwestuje, na przykład udzielając długów dodatkowo w tenże sposób je pomnaża. Po terminie zapadalności lokaty środki wraz z zarobionymi procentami zostają wypłacone konsumentowi banku. Wielkość odsetek wymierza bezspornie oprocentowanie lokaty, a te skupia się właściwie z dwóch części Jest to wysokość stopy procentowej, a także marża dla banku. Marża może być w pewnych wyjątkach negocjowana. Stopy procentowe są zaś wyznaczane przez Radę Polityki pieniężnej NBP. Wielkość stóp procentowych potrafi się przeobrażać, jednakowoż aby się przed tymże zabezpieczyć można skorzystać z lokaty o stałym oprocentowaniu, gdzie przez cały czas trwania lokaty będzie wiązać oprocentowanie obowiązujące na chwilę jej realizowania. Czasem jednak warto przekalkulować skorzystanie z lokaty o oprocentowaniu niestabilnym. W wypadku spadku stóp procentowych profity będą skromniejsze, wszakże w przypadku zwielokrotnienia stóp można na tym zyskać. Jak więc widać lokaty bankowe też czasem wymagają chociażby minimalnej znajomości rynku, bądź chociażby dobrej intuicji. Zysk z lokat jest pewny, jednakże chodzi również o to, aby zyskać możliwie najwięcej. Jeśli chodzi o lokaty, to sam sposób inwestowania przez bank sprawia, ze są to zwyczaje inwestowania małego niebezpieczeństwa oraz pewnego profitu, i ponadto nasze środki zabezpiecza Bankowy Fundusz Gwarancyjny, który wypłaci wpłacony na lokatę kapitał, gdyby nie mógł wykonać tego bank z względu niewypłacalności, co jest jednakże mało realistyczne.


  Admin · 175 views · 0 comments
  Jul232014

  Kredyty gotówkowe są coraz bardziej popularne


  W ostatnich latach kredyty gotówkowe są nagabywane, ciągle frekwencja zainteresowania rośnie, klientów przybywa i nic dziwnego, jest to bardzo interesująca propozycja. Rzecz jasna gdy mowa jest o bezpiecznym poprowadzeniu owej transakcji, czyli znajomość zawartej umowy. Chodzi o dwie strony, tak zwanego kredytobiorcę jak też wybraną instytucję bankową. Warunki muszą być zrozumiałe, tak aby po czasie nie dojść do wniosku, że kredyt był pomyłką i to obciążającą. Jeśli zdecydujemy się jednak to warto złożyc wniosek na 17bankow.com/. Dodatkowo możemy tam także poczytać więcej artykułów na temat kredytó.  Kredyty gotówkowe na dowolny cel jest to pojęcie ostatnimi laty mocno nagabywane. Zrozumiałe jest to, że skoro jest takowa możność to dlaczego by nie korzystać, tym bardziej, że nie trzeba się tłumaczyć na co mają być przeznaczone te pieniądze. czasem mowa jest o zainwestowaniu w jakąś rozrywkę czy też biznes, innym razem nagłe okoliczności gdzie liczy się czas. Kredyty gotówkowe na dowolny cel mają to do siebie, że reakcja jest szybka. Kredytobiorca przedstawia swoją wiarygodność i ma odpowiedź jakich środków finansowych może się spodziewać. Jest to także idealne rozwiązanie dla seniorów. Dokładnie, jeśli chodzi o dowolny cel wiek nie odgrywa tu kluczowej roli. Najlepszym zabezpieczeniem dla banku w takiej sytuacji jest ostatni wycinek emerytury, albo też renty, w zależności o jakim kliencie jest tu mowa.  Kredyt na rachunek bieżący jest to nic innego jak tylko wykorzystanie swojego konta. To tam znajdują się pożyczone pieniądze, jest określony limit. Oczywiście w tym przypadku sprawdza się historię konta, czy wszystko jest w porządku, nie ma żadnych zaległości,. Odpowiednim krokiem banku jest również opinia pracodawcy jak tez aktualne zaświadczenie o zarobkach. Sporo osób idzie na ten układ, ponieważ nie ma co ukrywać, jest on dość wygodny, wypłaca się pieniądze w każdym momencie.  Karta kredytowa jest to propozycja już nie dla wszystkich, skierowana głównie do stałych klientów. Można śmiało rzec, że to kredyt zaufania instytucji bankowej, różnie przywileje, a jakie? Takie jakie sobie kredytobiorca wywalczy. Dlatego taki sporo się mówi o orientacji jeśli chodzi o kredyty gotówkowe, aby wiedzieć z czym się ma do czynienia. Gdy jest ta wiedza można zadbać o ciekawy poziom, bez większych obciążeń a na bardzo korzystnych warunkach.     Admin · 345 views · 0 comments
  Jul022014

  Kredyty gotówkowe, czyli jak zdobyć pieniądze na potrzebne wydatki

  Kiedy wydatki przekraczają wartość posiadanego budżetu, czyli
  środków, jakie można w danej chwili wydać, to zasadniczo są dwa wyjścia.
  Można odkładać i czekać aż uzbiera się odpowiednia suma, ale nie zawsze
  jest na to czas, więc inna opcja to pożyczenia odpowiedniej sumy
  pieniędzy, zrealizowanie zakupu, a dopiero potem spłacanie. Jednym ze
  sposobów zyskania gotówki na bieżące wydatki są oczywiście kredyty
  gotówkowe oferowane przez różne banki. Oczywiście kredyty gotówkowe to
  tylko jeden z rodzajów kredytów gotówkowych, oprócz chociażby dość
  popularnych kredytów hipotecznych na zakup nowego mieszkania, czy budowę
  domu.


  Jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe, to mogą być one
  przeznaczone na różne cele, takie jak sfinansowanie zakupu sprzętu
  RTV/AGD, remontu mieszkania, wyjazdu wakacyjnego, czy wiele innych.
  Wydatki takie nie są przeważnie sumami, takimi, jak na przykład
  potrzebnymi na zakup nieruchomości, więc kwoty takich kredytów są
  stosunkowo niewielkie, choćby w porównaniu z kredytem hipotecznym,
  aczkolwiek nie musi to być regułą. Kredyt taki należy do kredytów
  krótkoterminowych, więc czas jego spłaty wynosi przeważnie od kilku
  miesięcy do kilku lat. Może on także charakteryzować się dość wysokim
  oprocentowaniem, jeżeli porówna się go do innych rodzajów kredytów,
  szczególnie tych długoterminowych, udzielanych na bardzo duże sumy.


  Z
  drugiej strony kredyt gotówkowy można otrzymać łatwiej niż na przykład
  kredyt hipoteczny, czy tez kredyt inwestycyjny. Wiele zależy oczywiście
  od tego jaka jest zdolność kredytowa potencjalnego kredytobiorcy. Duże
  znaczenie mają tu nie tylko dochody, czy poręczenia, ale tez historia
  kredytowa, czyli to, w jaki sposób ktoś, kto chce zaciągnąć kredyt
  wywiązywał się ze spłaty wcześniejszych zobowiązań. Informacje o
  historii kredytowej są gromadzone w BIK-u, czyli w Biurze Informacji
  Kredytowej.  Takie sprawdzanie potencjalnego kredytobiorcy ma na celu
  uzyskanie przez bank pewności, że zaciągający kredyt będzie go w stanie
  spłacić wraz z odsetkami. Jednak ze względu na z reguły niewielkie kwoty
  kredytów gotówkowych bank nie ponosi aż takiego ryzyka, jak przy
  kredytach na duże sumy.


  Oprocentowanie kredytów gotówkowych, tak
  jak zresztą wszystkich rodzajów kredytów może być różne w różnych
  bankach i zależy zarówno od wysokości stóp procentowych, jak i od tego,
  jaka marżę ustali bank za pożyczenie pieniędzy. Aby znaleźć najbardziej
  korzystna ofertę, warto posłużyć się narzędziem, jakim są porównywarki
  kredytów dostępne w internecie. Są to strony zawierające dane na temat
  kredytów gotówkowych (i innych) w rożnych bankach. Tam znajdziemy
  podstawowe informacje, takie jak wysokość oprocentowania ilość rat itp.
  Można również skorzystać z formularzy, gdzie możemy określić, jaki
  kredyt nas interesuje. Aby zobaczyć więcej szczegółów w interesującej
  nas ofercie wystarczy kliknąć odnośniki do strony konkretnego banku.
  Takie rozwiązanie z pewnością jest atrakcyjne dla osób, które szukają
  wśród wielu ofert, o różnych cechach, tej najkorzystniejszej. Jeżeli chcemy skorzystać z darmowych porad dostępnych w internecie możemy bez przeszkód przejrzeć oferty kredytów gotówkowych w 2014 na NiskaRata.org  Admin · 127 views · 0 comments

  Previous page  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next page